מטבחים כפריים

האווירה הכפרית בחדר הכי פעיל בבית נוצרת תודות לבחירה נכונה של צבעים וחומרים. מטבחים כפריים מעניקים אווירה חמימה ונעימה ובאותו הזמן הם שימושיים, נקיים ומשולבים בהם פתרונות מתקדמים. הקו העיצובי המנחה הוא יצירת חלל חמים שנעים לבלות בו.

שילוב נכון של חומרים חמים, שימוש בעץ מלא כמרכיב עיקרי לצד שילוב חומרים נוספים, יוצר את המטבח שמתאים באופן מדויק לסגנון החיים שלך. העיצוב משרת את המשימות השונות שיש לבצע בחדר ולכן התכנון והייצור מתבצעים בהתאמה אישית.

צבעים חמים, עץ מלא ואווירה ביתית

מטבחים כפריים מתאפיינים בחום ואווירה ביתית. העץ המלא, צבעי הקרם בשילוב פרזולים, מעניקים מראה נעים וחם. תהליך העיצוב מתייחס לתוצאה הסופית, של נראות החלל, אך טמונה בו חשיבה על הפונקציונליות ושילוב של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים שמאפשרים לנצל כל חלק במטבח.

כל עיצוב הוא אישי ולכן בשלב הראשון נבחן את הבקשות, החלומות והרצונות שלך. רק לאחר שנבין מה באמת נדרש לך, נוכל להתחיל ליצור את הסקיצות הראשונות ולמדוד את החלל אצלך בבית. בסיום תהליך הייצור יגיע צוות מקצועי לבצע את ההתקנה ביום ובשעה שייקבעו מראש.

נגריית הארזים – יוצרים מטבחים כפריים

בנגריית הארזים אנו יוצרים את אחד החללים החשובים בבית, המטבח, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים, הבאת פתרונות מתקדמים ועיצוב אישי. אנו מאמינים שהמטבח שלך צריך להיות שימושי, נוח לעבודה ונעים לעין. שילוב של מקצועיות, אכפתיות, הקשבה ועבודה עם מגוון חומרים, הוא זה שהופך חלומות למציאות. 

נשמח לייצר עבורך מטבח כפרי, עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר. 

Call Now Button