מטבחים מעוצבים

המטבח הוא החלל הפעיל והחם ביותר בבית. הכניסה אליו יכולה להיות בשעת בוקר מוקדמת ועד לשעות הערב. בין אם הכוונה היא להכין קפה ובין אם לבשל ארוחה גדולה, המטבח שלך צריך לשמש אותך בנוחות מרבית. עיצוב נכון יביא לידי ביטוי את החלומות הפרטיים שלך וינצל נכון את המרחב. 

מטבחים מעוצבים צריכים להיות נוחים, פונקציונליים ובעלי פתרונות טכנולוגיים מתקדמים. העיצוב עצמו יותאם לך ולבני משפחתך באופן אישי כשהמטרה שלנו היא ליצור מטבח שיהיה לך נוח ונעים להתנהל בו.

הסגנון העיצובי המתאים ביותר עבורך

בין אם הסגנון האהוב עלייך הוא הכפרי ובין אם מודרני, אנו נדאג לתוצאה מושלמת. נתחיל בבירור החלומות והצרכים שלך. נבין כיצד מתנהלים החיים אצלך בבית ואילו פתרונות נחוצים לך. לאחר שיהיה לנו את כל המידע הנחוץ, נוכל להתפנות ליצור סקיצות.

בתהליך אנו מביאים בחשבון את הסגנון העיצובי, שלל החומרים השימושיים במטבח לרבות: עץ, זכוכית ומתכת ומתחשבים במרחב הקיים. מטבח מעוצב יכול להיות גדול ורחב והוא יכול להיות קטן ומצומצם. הגודל שלו ישמש כקו מנחה בבחירת הפתרונות הנכונים ביותר. 

נגריית הארזים – מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית

בנגריית הארזים אנו יוצרים מטבחים מעוצבים. את התהליך נתחיל בהקשבה לחלומות ולצרכים שלך. נמשיך ביצירת סקיצות, מדידות והבאת פתרונות חדשניים. המטרה שלנו היא לייצר עבורך מטבח אישי שיתאים לסגנון החיים שלך ושל בני ביתך. מטבח שיהיה לך נעים להיכנס אליו ונוח לעבוד בו. שילוב של תכנון נכון, פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ודייקנות בייצור ובהתקנה, הוא זה שיוצר איכות חיים.

אנחנו עומדים לרשותך, עכשיו זה הזמן שלך ליצור קשר.

Call Now Button